Euro Trade Group – díly pro zařízení v zahradnictví a lesnictví

Euro Trade Group je společnost, která se soustředí na maloobchodní a velkoobchodní prodej různých dílů, podsestav nebo příslušenství pro zahradnické a lesnické stroje. Jsme uznáván velkoobchodník kvalitních výrobků značky Nordcraft, díky kterým bude každý stroj správný. Atraktivní ceny v spojení s vysokou kvalitou náhradních dílů, které mají záruku způsobí, že každý den splňujeme očekávaní našich partnerů a maloobchodních zákazníků.

Spolupráce B2B s Euro Trade Group

Euro Trade Group je podnik, který má více než 10 let zkušeností s prodejem. Spolupracujeme s různými dodavateli z Číny, díky čemu můžeme nabídnout více než 1000 různých náhradních dílů. Každý den splňujeme očekávaní našich výrobců. Chtěli bychom splnit i Vaše a stát se Vašim nejlepším partnerem v byznysu!

Vaše objednávka bude dodaná k Vám z profesionálního logistického centra, které je v mazovském vojvodství v Polsku. Díky tomu můžeme nabídnout rychlou zásilku do zemí Evropy, a proto velmi krátka doba očekávání na náhradní díly pro zahradnické a lesnické stroje.

Sídlo společnosti: Myszków, slezské vojvodství. Hlavní sklad: logistické centrum mazovské vojvodstvé.

biuro